IFD AWARD 2017

170210_anmeldeaufforderung_2017_120.pdf

170210-entry-form-in-e-d_760.pdf

170210-registration-calling-2017_629.pdf

IFD_Awards_2017_LV.pdf

Pieteikuma_forma.pdf

 

 

 

IFD Awards 2017 Reģistrācija Starptautiskā Jumiķu Federācija IFD arī šogad pasniegs prestižo IFD balvu AWARD 2017. Konkurss par labāko projektu kādā no četrām kategorijām, kas pabeigti un nodoti no 2015. gada 1. septembra līdz 2017. gada 31. augustam:

• Slīpie jumti Iekļauj sevī:
 Jumtu ieklāšanu ar liela izmēra loksnēm, piem. bezazbesta viļņotās loksnes u.c. Vai
 Jumtu ieklāšana ar maza izmēra jumta materiālu produktiem, piem. visa veida dakstiņu, akmens plākšņu, koka skaidu, bitumena šindeļu, niedru vai salmu jumta materiāliem utt. Tas neattiecas uz metāla izstrādājumiem, kā arī uz nesošo konstrukciju, piemēram, jumta konstrukciju no koka.

• Plakanie jumti Iekļauj sevī:
 Jumtus, kas ieklāti ar hidroizolējošiem materiāliem kā bitumena kausējamie ruļļi, plastikas vai elastāna loksnes, PVC membrānas, šķidrās jumtu mastikas utt. Plakanajam jumtam nav obligāti jābūt plakanam.

• Metāla jumti Iekļauj sevī:
 Jumta segums lēzenam vai slīpam jumtam no maziem vai liela izmēra metāla jumtu produktiem, piem. gofrētas metāla loksnes, metāla valcprofila loksnes vai dakstiņveida paneļi, mazie metāla jumtu izstrādājumi, kā zvīņas vai rombi, vai trapecveida loksnes. Virsējais slānis der arī kā sendvičtipa paneļi u.c.

• Fasāde/Sienas apšuvums Iekļauj sevī:
 Fasāde ietver visu vertikālo ārējo sienu segumu un apšuvuma laukumu ar maziem vai liela izmēra jumtu un fasāžu izstrādājumiem vai elementiem, arī no metāla. Parasti izstrādājumi ir ventilējami. Industriālās konstrukcijas, piemēram, no sendviču paneļiem ir daļa no tā.
 Fasādes apmetumi un apšuvumi, piem., no ķieģeļiem nav šajā kategorijā. Īpašām iniciatīvām var piešķirt papildu atzīmes vai papildu balvas, kā arī problēmām, kas tika atrisinātas projekta laikā, piemēram, rekonstrukcijas laikā.

Kas var piedalīties? Katrs jumta seguma darbuzņēmējs, kas ir biedrs vienā no mūsu nacionālajām jumta seguma asociācijām! Aizpildītās reģistrācijas formas un dokumentus nepieciešams iesniegt Latvijas Jumiķu Apvienībai. Mēs arī atzinīgi vērtējam partneru un atbalstītāju iesniegtos iesniegumus, ja ir pierādīts, ka tie ir pilntiesīgi biedri vietējā apvienībā. Par izņēmumiem lemj IFD padome. Iesniegšanas termiņš ir 31. jūlijs. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu pieteikumi tiek nodoti līdz šim datumam! Lūdzu, aizpildiet attiecīgās veidlapas un pievienojiet nepieciešamos dokumentus un detaļas, kā arī bildes. Pieteikumu sūti uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 Projektam vajadzētu būt pabeigtam un nodotam no 2015. gada 1. septembra līdz 2017. gada 31. augustam. Projekta uzsākšanas datumam nav nozīmes.  Katrs iesniedzējs var pieteikt ne vairāk kā četrus projektus katrā kategorijā.
 Katram projektam ir jābūt savai reģistrācijas veidlapai, kas ir pilnībā jāaizpilda.
 Projekts ar gludām pārejām, piemēram, No fasādes līdz jumtam ar vienu materiālu, var tikt ierakstīts tikai vienā kategorijā (pēc iesniedzēja lēmuma).
 Ēku ar stingri nošķirtām plaknēm (piemēram, plakanu jumtu ar bitumena loksnēm un fasādi ar akmens loksnēm) var reģistrēt vairāk nekā vienā kategorijā. Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu un norādiet iesaistīto jumta darbuzņēmēju. Līgumslēdzējam ir jābūt vismaz vienā no IFD asociācijām.
Fotogrāfijas ir būtiskas ierakstiem. Tādēļ ir jānosūta vismaz četri, max 10 skaidri augstas izšķirtspējas fotoattēli kā JPEG datu faili, kas detalizēti parāda darbu.
Tas ļauj tiesnešiem novērtēt jūsu darbu. Lūdzu, sūtiet fotoattēlus pa e-pastu, vai izmantojiet USB atmiņas karti.

Vērtēšana:
Vērtēšanu veiks neatkarīgu IFD ekspertu grupa, ko iecēlusi IFD Ģenerālā asambleja, kuru pārrauga IFD padome.
Darbu pieteikumu izskatīšana notiks 2017. gada septembrī / oktobrī. Tiesnešu lēmums ir galīgs un nav pārstrīdams.

Sky Bet by bettingy.com