Konkurss IFD AWARD 2019

IFD (Starptautiskā jumiķu Federācija) rīkotais konkurss AWARD 2019, kas no 25. – 28. septembrim norisināsies Lielbritānijā, Edinburgā, ir Tava iespēja izcelt un pierādīt savu jumiķu uzņēmumu starptautiskā vidē.

Konkursā no visas pasaules tiek meklēti skaisti, inovatīvi vai sarežģīti izbūvēti jumti un vēdināmās fasādes.

 

 

 

 Jumiķu uzņēmumi var iesniegt savu labāko darbu pieteikumus 4 kategorijās:

  • Metāla jumti
  • Plakanie jumti
  • Slīpie jumti
  • Fasādes (ventilējamās)

 

Dalība konkursā ir bezmaksas.

Pieteikuma anketa atrodama šeit:

Pieteikumi ir jānosūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 30.07.2019

 

Jumta nodošanas datumam ir jābūt no 2017 gada 1. septembra līdz 2019. gada 30. jūlijam.

Konkursā var piedalīties tikai Latvijas Jumiķu apvienības biedri.
Lai pieteiktos Latvijas Jumiķu apvienībā, dodies uz sadaļu Kļūsti par biedru!

Visus konkursa darbus izvērtē starptautiska žūrija.  Labākie iesūtīto darbu realizētāji tiks apbalvoti Edinburgā, kā arī jumtu un fasāžu  fotogrāfijas ar informāciju par to atrašanās vietu, autoriem un izpildītājiem tiks izstādīta foto ekspozīcijā 2019. gadā no 25.-27. septembrim Edinburgas pilī un publicēta 20 valstu jumiķu apvienību mājas lapās un profesionālajos žurnālos. Tāpat arī darbi tiks izstādīti arī 2020. gadā no 28. -31. novembrim 28. Starptautiskajā Jumiķu čempionātā un 68. Starptautiskās Jumiķu federācijas kongresā Pekinā.

Ar konkursa veiksmīgākajiem dalībniekiem regulāri sazinās starptautiski atpazīstami uzņēmumi un piedāvā sadarboties, būvējot jumtus dažādās Eiropas un pasaules valstīs.

Šī ir Tava iespēja iegūt starptautiskus kontaktus un darba partnerus, pierādīt savu uzņēmumu un popularizēt to starptautiski.

Sky Bet by bettingy.com